| GoBackInFuture a întrebat:

Credeti ca baietii timizi sunt niste pampalai fricosi? Argumentati, multumesc happy

9 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu!
Eu spre exemplu sunt timid si nu sunt deloc "pampalau" sau "fricos".
E normal sa fii timid in fata unde-i fete pe care o placi pentru ca ii poti arata ca o placi prin simplul motiv ca esti timid.

A da si ce ai zis tu este CLAR:

un STEREOTIP.

| DoOdO a răspuns:

Nu...unii sunt chiar draguti :O3

| GoBackInFuture explică:

Am intrebat pentru ca si eu sunt cam timid. happy scuzati daca v-am jignit big grin

| anonima3389 a răspuns:

Nu,din contra.inseamna ca au cei 7 ani de acasa si respect.mie una imi plac baietii timizi sunt chiar draguti, in schimb nu ii sufar pe cei care intrec masura de la prima intalnire sau sunt foarte mandri de ei.

| SWAGGER a răspuns:

Daca sunt timid inseamna ca sunt si pampalau si fricos? straight face sad

| GoBackInFuture explică (pentru SWAGGER):

Am intrebat doar pentru ca si eu sunt un baiat timid, scuze daca te-am jignit happy

| emaemma a răspuns:

Nuuuuu! fiecare baiat are propria personalitate. mie una imi plac timizii pentru ca au mai mult bun simt(parerea mea) si cred ca ar trebui sa nu se piarda acest caracter pentru ca pacat sa vezi numai nesimtiti care iti zic in fata. e bine sa fii si cu tupeu dar cu limite. sper ca te-am ajutat happy

| 88Darky88 a răspuns:

As comenta da ma abtin...

| GoBackInFuture explică (pentru 88Darky88):

Imi pare rau, eu am intrebat pentru ca si eu sunt un baiat cam timid, scuze daca te-am jignit happy