| Joker3134 a întrebat:

Credeti ca e posibil pe masura ce va avansa tehnologia sa stergem toate amintirile unui om din ultima luna, absolut totul?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am vazut intr-un doc ceva de genu, o femeie a suferit un abuz sexual, si avea traume, frici, ei stiau ca un medicament avea ca efect secundar uitarea asa ca au marit efectul si sa inceput tratamentul, cu ajutorul acelui tratament + ajutor din partea unui psiholog au dat rezultate bune

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Man inainte de a pune intrebari trebuie sa intelegi cum functioneaza memoria

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

BBC - Horizon - How does your memory work

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Repet vezi ce e memoria