| clauss a întrebat:

Credeti ca exista reincarnare?, eu unul da

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Da de sigur ca exista, ai dreptate, daca vrei sa mai gasesty informati despre reincarnare cauta pe google.com,sau cauta carti psihologice de specialitate...anumite scrise de niste scryy tori care nu sunt chiar asa cunoscuti, crede-ma sunt mai inteligente cartyle de psihologie scrise de scriitory necunoscuti.
add id
anaisdragutza97

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Incarnare exista in momentul in care tu, un amarat de spermatozoid, incepi sa iei forma umana.REINCARNAREA e alta mancare de peste.

| clauss explică:

Reincarnare

| Catalion a răspuns:

Nu stiu, dar daca exista as vrea sa fiu intr-o viata viitoare vulturbig grin

| putzulica a răspuns:

Poate pe cale stiindtifica da. exista... dar asa degeaba nu credwinking

| eeeeeeeeee a răspuns:

Ti-ar placea sa crezi ca e posibil ca intr-o viata anterioara sa fi fost magar?rolling on the floor

| eeeeeeeeee a răspuns:

Bro:nu?!

| thestiffmeister1 a răspuns:

Vrei sa spui reincarnare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce ai fost in vietile anterioare?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpio89, esti fenomenala rolling on the floor