| Aurelia_6050 a întrebat:

Credeti ca exista sau a existat vreun om pe lume care nu a plans sau nu a fost trist niciodata?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Da. Unele persoane cu afecţiuni psihice nu plâng. Această categorie de persoane sunt considerate vindecate tocmai în momentul când izbucnesc în plâns. Oamenii obişnuiţi plâng din varii motive, acest lucru este benefic în special pentru sistemul nervos care se descarcă in acest fel de energiile negative acumulate.

1 răspuns:
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Nuhappy. De plans plangi la nasterelaughing. De tristete nu cred ca exista un om care nu fie trist niciodta. Poste e fericit in interior dar in exterior.La cat de rea e lumea, nu cred ca exista un om care sa aiba problemele luihee hee. Byelove struck