| Ucigasuldeprostie a întrebat:

Mai exista intelegere in lume? De fapt... a existat vreodata?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

A existat. probabil mai de mult happy acum toata lumea e orgolioasa, nimeni nu mai lasa de la el, daca faci o greseala toti te taxeaza, daca faci ceva bun, nu observa nimeni oh go on

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista dar nu intre toti, unele persoane te inteleg, altele te vorbesc pe la spate si asa mai departe.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Înainte erau mult mai uniți și se înțelegeau mai bine oamenii, mă refer pe vremea părinților mei acum vreo 30 de ani, acum numai sunt chiar așa uniți, în zilele noastre de acum, cam fiecare este pentru el, deși mai sunt și excepții și oamenii care sunt uniți sau te poți înțelege cu ei