| alex90 a întrebat:

Credeti ca o sa mai aveti o alta viata in afara de asta? Credeti ca e posibil?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar fi cazul sa fie.Am nevoie de un concediu prelungit pentru eternitate intr-un loc cu multa verdeatahee hee

| Catalion a răspuns:

Eu m-am verificat cu ajutorul unui horoscop american ca sa vad ce spune despre zodia mea si langa horoscop era o optiune ca sa-mi arate cum am fost intr-o viata anterioara. Am introdus datele mele acolo ( anul nasterii, luna si alte lucruri ca astea ) si mi-a spus ca am fost un om care a locuit sudul africii si ca meserie eram mestesugar si mecanic. Sincer eu nu prea cred in vieti anterioare, dar asta nu inseamna ca nu ar putea sa existe asa ceva. Pana la urma misterioase sunt caile Domnului.

| andreea7520 a răspuns:

Nu ştiu ce să mai cred, sincer. Nu avem de unde să ştim cu precizie lucru` ăstahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| irina222 a răspuns:

Totul e posibil, bineinteles ca Da! happy
Tu crezi?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea`s niste teori care nu vor putea fi dovedite... daca speram si credem in ele, este o pierdere de timp. Dar daca nu cred, si apoi se dovedesc a fi adevarate, o sa avem remuscari. Chiar daca ar fi asa, nimeni nu va sti si moartea ar ramane aceeasi. Dar daca esti credincios, este anormal sa crezi in asa ceva.