| evelynne a întrebat:

Credeti ca romancele sunt frumoase, in general? Ma refer asa ca rasahee hee

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| AnaEindragostita a răspuns:

Sunt dragute tie cum ti se par oricum tu daca esti fata esti una din ele daca esti baiat casatarostete cu alta rasa pentru ca romanii nu-s prea buni

| evelynne explică:

Pai in general romancele sunt chiar frumoasehappy extrem... locuiesc in alta tara si observ asta pe zi ce trece mai mult...noi romancele avem ceva al nostru frumos, tocmai d'aia sunt multi straini care prefera sa se insoare cu romance!

| SunIsUp a răspuns:

Oho. daca mergeti in spania sa vedeti cum umbla alea.cu moatse.si coditze in mijlocul capului rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca da,
am fost plecata in germania vara asta si am stat 1 luna,
nemtoaicele sunt urate cu draci, rar am vazut cate una frumoasa sau corpolenta, toate grasele la gramada, apoi erau in bloc cu noi albanezi, erau mulatre dar parca neingrijite, si uratele,
romancele sunt foarte frumoase crede ma

| Ирина19 a răspuns:

Sincer nu, moldovencile si rusoaicele sunt cele mai frumoase! La sigur ca o sa ma contraziceti dar pina nu vezi nu crezi, eu le-am vazut si m-am convins in asta