| RAY a întrebat:

Credeti ca se merita sa vorbesti cu cineva virtual?
eu din propie experienta nu am castigat nimic a fost doar pierdere de timp atat minciuni, vrajeli aiurea, de asta va intreb pe voi ati castigat ceva din a vorbi cu cineva la distanta virtual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă se merită sau nu, depinde și cu cine vorbești.
important e să nu te atașezi prea mult.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta vream sa aud balanto

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

kiss

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mai usor ca imi dai diabet si asa exagerez cu zaharul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bini, îl retrag laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,lasa-l ca e dulce, abia astept urmatorul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Așteaptă.

28 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,am castigat experienta, mi-am imbunatatit engleza si am aflat lucruri noi.
Doar ca eu nu vorbeam cu romani, ci cu japonezi, coreeni, filipinezi

| LoveSleep a răspuns:

Nu se merită, dar am câștigat mulți prieteni.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Reali sau virtuali?

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Pentru mine e același lucru.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Noi doi suntem dusmani sa stiu?

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

De ce întrebi asta?

| LoveSleep a răspuns:

N-am dușmani virtuali.
Deci bagă-mă la prieteni.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Super am un prieten noua virtual ma duc ma imbat o fac lata iar ca in fiecare seara, pe viitor poate ne invitam nevestele /iubitele/amantele seara la ceva in grup

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Probabil că nevestele.
Amanta n-aș împărți-o cu nimeni :]]

| LoveSleep a răspuns:

Amanta face sarmale mai bune, pe când soția face un sex de nota 10...cu vecinu' laughing

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Man ai tu ce ai cu sarmalele, pe bune ia-ti o bucatareasa

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Nee, toate au peste 80 kg.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Munca slabeste si dragostea facuta dimineata

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Cred că sexu' arde mai multe calorii.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Inseamna ca n-ai vorbit cu persoane ca mine.

| Cσcσ a răspuns:

Eu, pot spune ca am castigat prieteni, chiar daca sunt din fiecare colt al tarii, si sunt cativa km. intre noi.
Daca tu iti pierzi timpul cu pitipoance care isi dau check-in in centrul Parisului sau Dubaiului, dar ele trec strada la piata, asta este.Nu trebuie sa conteze numai aspectul fizic atunci cand vrei sa-ti faci multi prieteni. Daca vrei sa stii, din cercul meu de prieteni fac parte persoane de toate categoriile.
Pa!

| RAY explică (pentru Cσcσ):

Si eu am prieteni chiar oksi am avut discuti ok, eu ma refer la o relatie la distanta sau cum sa-i spui conversati virtuale cu o fata

| Cσcσ a răspuns (pentru RAY):

Da, eu m-am referit la relatii de prietenie doar.
Asta cu iubit/iubita la distanta suna ciudat.

| RAY explică (pentru Cσcσ):

Da man la asta la refer, ca de amici am nu isi fa griji vb cu ei si la wc asa apropiati suntem

| Cσcσ a răspuns (pentru RAY):

Bine, "man"! Mai bine, fa-ti o iubita in viata reala si lasa-le pe alea de pe internet ca nu stii peste ce "specimene" dai.
Succes!

| RAY explică (pentru Cσcσ):

Ai dreptate, chiar vreau asta serios, mai am de facut ceva si voi cauta ceva real, multumesc de sfat

| Cσcσ a răspuns (pentru RAY):

N-ai pentru ce!