| Vanessa_4851 a întrebat:

Credeti in farmece ?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici nu stiu ce sa cred dar in lume exista si chestii ce noi nu le stim.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sinceră să fiu, cred în Dumnezeu. În farmece nu cred, dar îmi este frică de ele, e paradoxal nu? În schimb, cred că dacă sunt o persoană onestă, am credință (fără a exagera practicând-o) în Cel de Sus și nu deranjez pe nimeni, acestea nu au nici un efect.
Să ai o zi cu zâmbet!

| Adelsi a răspuns:

Sincera sa fiu vanessa farmecele la da doar Dumnezeu dar pe aceasta planeta numai el stie.

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Da deoarece oamenii sunt facuti pentru a crede in lucruri fantastice