| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in farmece? Va facul cineva farmece? Si cum cum ati procedat?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred in farmece.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred în farmece. Cred că tot ce se întâmplă se întâmplă cu un scop.

| Alphawolf a răspuns:

Nu cred. Sunt doar superstitii

| Fury a răspuns:

Eu nu cred in farmece deloc, insa pritenei mele i s-au intamplat multe, mai bine zis tatal ei era casatorit cu una si a divortat apoi aia nu stiu ce a facut si in casa tatalui ei era mai mereu mizerie, dadea cu aspiratoru iar a doua zi arata de parca nu ar mai fi dat de 3 saptamani (si altele dar nu mai stiu cum erau...) nu stiu ce sa zic in legatura cu asta, dar eu tot nu credbig grin

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Nu cred in farmece.is doar superstiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. E o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred in farmece.Cunosc niste 'povesti' extrem de reale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crezi in farmece?

| georgianagl a răspuns:

Eu sincer am avut facut descantec de un baiat pe un inel si pana nu l-am aruncat nu puteam sa fac nimic, ma gandeam numai la el, si orice imi facea nu conta, deci dupa parerea mea exista, si credeti-ma ca pana nu mi s-a intamplat si eu raspundeam la fel ca voi