| mariorene a întrebat:

Credeti in...INGERI?
Indiferent de raspuns(DA/NU) astept argumente.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

La cat de frumosi sunt pictati in icoane... day dreaming
Eu cred ca exista. Cel putin pe mine cu siguranta ma iubeste cineva acolo suswinking
Pacat ca oamenii nu pot adera la statutul de ingerhee hee
Lumea lor a fost facuta inca de la Facerea Lumii deci...nu mai sunt posturi vacantehee hee

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Credeti in Atomi? Aduceti argumente!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cum cred in zombi si varcolaci sau vampiri asa cred si in ingeri.

| juniper a răspuns:

Da, fiindca ma vegheaza si de aceea am sentimentul asta ca ma urmareste cineva.

| kytyna a răspuns:

Eu am vazut ca ingerul este ceasul desteptator, care totdeauna cand incepi sa te afunzi incepe si suna, el este cel care ma tine treaza atunci cand nu mai impreunez mainile, este lumina.Ma mira faptul cat de nelucrati suntem, nerealisti, necredinciosi, si orbi, nu ne trebuie miracole, totul este in fata noastra numai ca nu vedem bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Cred in ingeri, am avut unul pazitotr cand era baiatul mic, mi l-a ocrotit ca numeni altcineva!

| IceBlood a răspuns:

Da ei exista fiecare om are cate un inger pazitor sunt ingeri care iau chip omenec cu care te intalnesti aceasta infatisare v-a prezenta un om care te binedispune sau iti alina tristetea prin vorba sau comportamentwinking

| mariorene explică:

Cine crede in Dumnezeu crede si in ingeri.doar El ni i-a trimis.Mai astept si alte pareri...