| Alex a întrebat:

Credeţi sau nu în reîncarnarea? Argumentaţi, vă rog.

4 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

NU. E o porcarie zic unii oameni ca bla bla bla, cum sa ai amintiri din trecut si plus ca atunci cand mori de duci in Rai sau Iad! Nu exista porcariile astea...

| Anonymus314 a răspuns:

Reincarnerea sux, nu e adevarat...
dovada:Bibilia

| Dolly_2615 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred Alex. sa stii ca am vazut pe zone reality cum exista asa ceva... o poveste destul de draguta da mesaj daca vrei so auzibig grin

| spyk a răspuns:

@speeder96 tin sa te contrazic. parerea mea e ca exista reincarnare si mai important tin sa va anunt ca biserica si religia sunt 2 organizatii facute de la inceputuri pentru a tine lumea in frau! trezitiva la realitate!