| cata_5027 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in banchet? Vreau ceva elegant si simplu dar nu stiu ce sa aleg! Daca aveti sugestii va rog sa-mi spuneti daca ar fi sa aleg costum din ce sa fie compus si ce culori sau daca nu costum ce altceva? (daca pueti mentiona si culorile gen: blugi crem tricou alb si sacou negru) Si cam ce as putea incalta sa mearga si sa nu arat ca moartea in vacanta si sa ma asortez? Orice sugestie e binevenita! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres imi place mult cea din dreapta, albastra, din prima forografie

si cea galbena din a patra e frumoasa(de vara si simpla, lejera)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ti-ai mai putea lua o pereche de colanti cu o bluza lunga larga si ocurea groasa, lata.
Sper ca te-am ajutat
fundita:*:*:*:)!?

1 răspuns:
| cata_5027 explică:

Oky... cred ca nu am facut o greseala prea mare dar am crezut ca va puteti da seama ca sunt baiat si nu fata chiar daca nu am mentionatlaughing o fata nu cred ca se imbraca cu blugi si sacou... multumesc oricum m-a amuzat tare raspunsul tau