| SweetCandy a întrebat:

Cu cine de pe TPU considerati ca aveti o legaura speciala, adica aveti de multe ori aceleasi pareri?big grin

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Bună! În primul rând cu Nickray, Cami, Bubulina, şi Dan. Dar se întâmplă să mai am peăreri similare şi cu ceilalţi prieteni din listă sau cu ceilalţi utilizatori. Mulţumesc acestui site că mi-a dat ocazia să pot ajuta oameni şi să-mi fac şi prieteni!

10 răspunsuri:
| Simona_8441 a răspuns:

Eu cu @justme

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Hm.cu Flav, nony si psiholoaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legatura speciala...hm...ok,exista un "el" cu care mai discut si pe privat si avem pareri asemanatoarebatting eyelashes si... pareri asemanatoare, atat laughing

si de silvia mi-e drag, mai ales de cand am vorbit cu ea pe mess. e o fata de nota 11.

| lifeForJesus a răspuns:

Am o legatura speciala cu @ardnaxur1961! In fiecare zi, EA ma urmareste pe mine, si eu pe EA!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cu mine laughing adica de fiecare data avem aceleasi pareri laughing chiar daca nu ne intelegem tot timpul laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu am urmarit.

| psiholoaga a răspuns:

Cu funnymantm am remarcat asta, cu pupimik, cu lolita, cu zbenguici. Cu ei am picat de multe ori pe aceeasi lungime de unda, dincolo de cuvinte, altfel impartasesc puncte de vedere asemanatoare cu mai multi oameni, in functie de context.

Janina
| Janina a răspuns:

Nu prea citesc raspunsurile celorlalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speciala? Probabil cu Enigma si Bro. Aceleasi pareri, in functie de subiect, am cu mai multi. Dumnezeu, HepHap, psiholoaga, Flav, Adina, Cami, NoGod etc.

| suferinta2009 a răspuns:

Eu in momentul de fata, nu cred ca am vreo legatura speciala cu cineva de pe acest site... dar cu timpul cine stie...