| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, domnul Darckmagic mai e in viata?
El mai traiste in Los Angeles, in Statele Unite ale Americii?
Va intreb, pentru ca nu a mai intrat de mult timp pe TPU.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/useri/topul-lunii/
esti nr1 luna asta si afirmi ca nu au ce face :)) :))

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt pe locul 2 și în ultimele luni tot în primi 3 m-am clasat thinking

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Las ca ajungi pe podium si iti va da admina aurul

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Măcar de ar fi un premiu pentru activitate sad. Ai văzut și tu clasamentul din anul acesta, nu? Dacă da, știi cum stă treaba. Mie nu îmi dă nici macar 1 moneda laughing, dar de altceva nu mai am nicio pretenție.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

De anul asta nu am vazut, doar lunar, saptamanal

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Ah, eu mă refeream la clasamentul de anul acesta în sensul de cel lunar, până în acest moment. Adică clasamentul lunar din 2020 până acum, în Septembrie happy. Dar chiar ar fi bun un clasament anual, nu crezi thinking, RAY?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu as vrea un clasament bazat doar pe voturi,nu pe raspunsuri, dar asa e sistemul, recunosc ca si eu am facut abuz de el, ani trecuti, anul asta nu prea am intrat

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Si unul bazat pe voturi ar fi bun. Ai abuzat de el, cum? Eu nu cred că ai făcut-o happy.
Unul anual care să includă toat ce ai făcut tu aici, un fel de raport.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu dateam mereu raspunsuri bune

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Dar pentru tine au fost bune thinking

| sierra1 a răspuns:

Dacă trăiește și n-a intrat, il felicit!

| Curious2 explică (pentru sierra1):

De ce draga mea?
Crezi ca acest site e plin de " putintei la minte "?

| sierra1 a răspuns (pentru Curious2):

E plin de inse și inși ce n-au ce face. Nu ești de acord? dragă/dragule

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimeni nu stie happy

| Celcestietot a răspuns:

Când spunea el că trăiește în Los Angeles?

| SilentRain a răspuns:

De mine nu întreba nimeni sad ce oamenii

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Mai știe cineva, ceva, de SilentRain?

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Neeea, nu am mai auzit de nemernica aia

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă anul asta nu, în 2021 nici nu mai este pomenită laughing.

| Theo94 a răspuns:

Era unul dintre cei mai inteligenti useri.