| cuib a întrebat:

Cum a apărut omul pe pământ? ( intrebare pentru atei si oameni de stiinta big grin )

13 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Evoluand din microbi big grin.

| M25M a răspuns:

Hai ca atei gasesti pe site dar oameni de stiinta laughing sunt cam slabe sanse.
Teoria evolutionista este cea mai plauzibila si logica explicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt nici ateu si nici om de stiinta, dar cred in teoria evolutionista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Documentati-va:
http://www.craiovaforum.ro/cafenea/cum-a-aparut-omul-pe-pamant-410478.html
Te pup!

| cuib explică (pentru anonim_4396):

Desigur cel mai interesant raspuns ai putut dat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cuib):

Bună!
Ți-am răspuns destul de elocvent, mai mult de atât nu se poate.
Tu cum crezi că a apărut omul pe pământ?!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit de pe Marte.

| TashaUhm a răspuns:

A iesit din ou!

| STR1K3R a răspuns:

La infiintat dumnezeu

| cuib explică:

Detaliati "Teoria evolutionista" laughing

| dött a răspuns (pentru cuib):

O gasesti disecata pe internet. Daca intrebarea este pusa la modul "hai sa vad ce debiteaza ateii astia" te invit sa te documentezi intai despre teoria evolutionista, nu inventeaza nimeni roata pe TPU.

| cuib explică (pentru dött):

Bag de seama ca te simti cu musca pe caciula ca de-ai fi incercat sa respunzi ceva ai fi debitat ceva ce nici tu nu ai fi putut crede la o a doua citire. Daca aveam nevoie de documentare puneam intrebare pe google si ma rezolva el, dar de dragul conversatiilor tampite am pus intrebarea pe site-ul asta. Daca nu-ti convine intrebarea si ma trimiti la google, evita sa raspunzi.

| dött a răspuns (pentru cuib):

Am inteles. Am intalnit multi care pun intrebari de genul doar ca sa se afle in treaba, am si specificat, din aceasta cauza am si dar raspunsul pe care l-am dat.