| Georgell_3933 a întrebat:

Cum ai reactiona daca maine cand te vei trezi va fi tot noapte, pentru ca soarele s-a stins?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu cred ca intunericul ar fi asa o problema laughing Daca s-ar stinge soarele. Temperatura va atinge rapid 0 K. laughing

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mă voi bucura.
Noaptea nu îmi ajunge ca să mă odihnesc destul, aşa că voi dormi.batting eyelashes

| PetreConstanta a răspuns:

Cd o sa se stinga Soarele s-a dus pamantul

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

As reactiona ca un om care tocmai s-a trezit si care nu intelege de ce tine atat de mult eclipsa solara. laughing)

| cristi1212 a răspuns:

Pfoai, tu iti dai seama ce panica ar fi?laughing Probabil as reactiona ca restul lumii cuprins de panica nestiind ce s-a intamplat. Nu e chiar asa...se stinge soarele si gata, o sa fie intuneric. Iti dai seama ce ger ar fi afara? Ce haos, toata lumea sa caute adapost...

| Mihaita23 a răspuns:

Pai eu as innebuni pentru ca nu-mi place noaptea si nici sa dorm

| Izzy_6579 a răspuns:

TIP! pentru ca imi este frica de intunericblushingblushing