| rody5 a întrebat:

Cum ajung oamenii prosti la conducere?big grin

Răspuns Câştigător
| TychoB a răspuns:

Poate te intereseaza: http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Principle

| rody5 explică (pentru TychoB):

Interesant.
si am putea sa traim totusi autonomi, fara sa depindem de societate... thinking

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! prin falsitate, minciuna, papagal la greu, spaga si pile de asta am ajuns unde am ajuns.
O zi frumoasa sa ai!

| BiuL a răspuns:

Prin tupeu, obraznicie, pile si furtisaguri si normal noroc chior. "prost sa fii noroc sa ai"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii tu cum se zice "norocul prostului" sau "prost sa fii, noroc sa ai".

| zahy a răspuns:

Ajung prin pile cunostinte spagi grase

| Marius94_5839 a răspuns:

Zimi tu un om prost care a ajuns la conducere.

| pazzo a răspuns:

Cu noroc.e un proverd care il ador love struck si suna asa :
nu da d-zeu doar la "prosti" noroc smug