| Rukhsandra a întrebat:

Cum arata o zi din viata voastra?

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Simpluhappy.
Ma trezesc pe la 10-11, in caz ca vreau sa mai fac o tura de oras ma trezesc mai devreme. Uneori trec pe la o pritena, mai stau pe la ea cate'o ora, mergem impreuna la scoala, nu inainte de a face o tura de parclaughing. Scoala, uneori boring alteori chiar super'faina.Cand plec de la scoala, daca am chef mai trebuie pe al o prietenahee hee, daca nu merg direct acasa, si mai stau cu vecina mea la o barfa, intru pe calculator, si seara se incheie cu Un show pacatoslaughing. Cam atat...

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Alisa a răspuns:

Ma trezesc de dimineata, merg la colegiu. Stau pana pe la 14:30. Vin acasa, mananc ceva, merg la fitness vreo 2 ore. Daca am de facut cumparaturi, merg. Vin acasa, fac un dus, stau cu prietena mea, mai povestim ceva. Ma uit la un film, sau intru pe mess si vorbesc daca am treaba cu cineva. Intru pe TPU. Daca am treaba, imi fac treaba. Vorbesc cu prietenul la telefon, seara vorbim pe mess. De obicei asa e o zi din cursul saptamanii.
In weekend, sambata fac curat in toata casa, imi aranjez hainele, ma vad cu prietenul, mergem prin oras.
Duminica de dimineata merg la biserica, apoi toata ziua o petrec cu prietenul si mai pe seara merg la inot.
Cam asta ar fi de zis, desi nu este exclus sa apara si cate ceva nou de facut in fiecare zi. happy
Numai bine!

| Arianna$ a răspuns:

O zi din viata mea, hmmm...Pai ma trezesc, ma duc la jogging, scoala...vin acasa, paphappy, imi fac temele, imi invat(daca am de invatat, bineinteles), ies afara, mai tarziu vin in casa, paphappy si ma culc.Cam asa arata o zii din viata mea!