| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata uniformele voastre de scoala, daca aveti asa ceva?

13 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ce conteaza?

| Kristianna a răspuns:

Vesta albastru-inchis, camasa alba, cravata albastru deschis, pantaloni decenti/fusta decenta.

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Culoarea albastru inchis usor spre mov. Avem sacou, vesta, sarafan, fusta(baietii pantaloni negri) si cravata.

| dan1998 a răspuns:

O camasa mov deschis si o cravata.

| leeya a răspuns:

Nu avem, ne inbracam in blugi si camasa de orice culoare, nu putem sa ne imbracam in altceva. AAAAA. si trebuie sa punem in piept o (nici nu stiu cum se numeste) pe care scrie numele scolii si clasa

| Inela a răspuns:

Pai la noi bluzele sunt albe, carouri si albastru inchis (la fete). la baieti costumul e albastru inchis, camasa albastra cenusiu sau alba + cravata happy

| GeorgianaEuu a răspuns:

Eu nu am uniforma dar se pare ca va trebui sa purtam un tricou sau o camasa alba si sacou negru!

| NakedLove a răspuns:

Blugi,camasa bleu si cravata rosie. That sucks.

| ticaela a răspuns:

Cravata visinie cu insigna scolii si o camasa alba sad

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Pai..trebuie sa purtam bluza sau tricou alb, cam atat dar daca nu purtam nu ne zice nimic

| ZmeuricaXD a răspuns:

Nu avem uniforme da majoritatea arata asa : poti sa ai ce vrei tu ce bluza vrei, si ce pantaloni vrei..Numai ca pe deasupra este ceva ce trebuie sa o porti peste tricou\maieu si pantaloni e de culoare negru cu mov happy.La tine cum arata?

| EachManDies a răspuns:

Nu am.

| oriflllllame a răspuns:

Noi la scoala avem uniforme foarte sexy. baietii poarta pantaloni cu guler si fetele poarta sutiene cu fermoar.