| Henrypericolpublic a întrebat:

Cum credeti ca a aparut acest coronavirus?
Daca se ia de la om la om primul om de unde l-a luat?

6 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Stai să îți explic:
1) Inițial coronavirusul era la niște lilieci, care au fost mâncați de niște șerpi.
2) Șerpii au fost luați și vânduți oamenilor.
3) Oamenii mănâncă șerpii(da, în China, la ce sărăcie este, chiar se mănâncă șerpi) și apoi au interacționat cu alți oameni și aceia au interacționat cu alți oameni și tot așa, până în stadiul de față.

| Drimmero a răspuns (pentru DonEduardo):

Felicitari, esti primul prostit de pe lista raspunsurilor de astazi,, urmeaza si altii.

| J0B0MAT a răspuns:

Așa cum apare orice lucru, ființă.A fost creat.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru Drimmero):

Prostul de aici esti tu, nici nu esti informat, mai si iti dai cu parerea, probabil ca esti genul de om care crede tot ce vede la televizor, avand in vedere ca mai multe canale de Youtube au confirmat acelasi respuns

https://edition.cnn.com/......index.html

beleste ochii si dupa comentezi

| Drimmero a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Bwhahahaha, nu ma oboseam sa-ti raspund dar am vazut ceva ce m-a amuzat 'probabil ca esti genul de om care crede tot ce vede la televizor' asta e pentru voi, astia care credeti ca a aparut de la lilieci.

N-am cum sa va iau in serios, oricat mi-as dori sa va accept ineptiile...e peste puterea mea

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru Drimmero):

Destept mai esti ma, tu nu vezi ca nu stii sa dai un respuns concret. Iti zic eu, esti prea prost sa iti pui mintea cu noi sa dai un raspuns, zi macar asa dupa mintea ta care-i treaba cu virusu asta