| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca ar arata Romania daca presedintele ar fi un Emokid? Ce decizii ar lua el/ea? Sunt foarte curioasa... mi-am pus intrebarea azi dimineata si astept raspunsuri cu sufletul la gura.Nu de alta da' in ultima perioada nu am mai ras cum se cuvinelaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la zoo ar fi numai lame, politicienii la campanii electorale ar avea zloganuri gen :"Votati-l pe Gioana si veti primi gratis o lama" rolling on the floor, daca cineva s-ar arunca de la balcon ar fi sarbatoare si s-ar da petreceri, daca nu ai avea parul peste fata(frizura emo) ai fi arestat, la tv ar fi numai emisiuni cu titluri gen:"Dan Emoidescu a invitat-o in direct pe vrajitoarea Emodochia sa ii ghiceasca in lama" sau emisiuni culinare:"Invata sa iti prepari singur coliva" rolling on the floor etc.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ne-am mai deosebii intre noi...in rest...nu comentez...nu am o parere proasta despre emo, deci nu cred ca ar trebui sa comentez.big grin

| Betty18 a răspuns:

Probabil ar da o lege k cei care se leaga de emo sa fie arestati sau obligati sa se taie cu lama, ar face o campanie de promovare a taierii cu lamele si multi afaceristi si-ar deskide magazine cu lamerolling on the floor

| Jonsdottir a răspuns:

Pai thinking laughing asta ne mai lipsea dupa ce ca romania e un carnaval

By Dy
Xo~Xo

| ina a răspuns:

S-ar imparti dematograf, tus negru si lame mai ceva ca pliantele. Ar fi cutii in care gasesti asa ceva, cam cum gasesti cosurile de gunoi. "Pentru o tara mai dark/emo ca niciodata"happy

| muffin94 a răspuns:

Toata lumea ar fi obligata sa se taie cu lama, sa aiba o freza emo, sa se imbrace in negru singurul lucru bun ar fi ca nimeni n-ar mai avea voie sa asculte manele laughing

| Deea_1936 a răspuns:

Vrei ca lumea sa o ia razna? ce e acum dar daca ar fi asa cum iti imaginezi...DEZASTRU!