| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresc o fata, colega cu mine de clasa are 15 ani si are prieten de 25 ma inteleg foarte bine cu ia vorbim des si in ore si in pauze, si imi zambeste mereu, dar de cateva zile se poarta alcumva, de exemplu intr-o zi au venit 4 fete in clasa la noi si eu am stat sa vorbesc cu ele, ea statea in banca cand a vazut ca vorbesc cu ele, sa ridicat si a plecat in alta banca unde erau vreo 5-6 colegi care discutau, si a mers acolo si la tinut pe unu in brate.etc.ce sa fac oare ma place? cum imi dau seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| JadeMallow a răspuns:

Pai daca se comporta asa normal CA te place! si spune-i ca o placi!
tongue