| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cum este operatia de polipi? Cum decurge? Cat dureaza? Daca o fac fara anestezie generala va fi naspa? Am 17 ani

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se face cu laser dar nu se stie cine are aparatura, privatii da dar cei de la spital public nu cred. Procedura fara laser e fara anestezie si doare mult. Te leaga ca in filmele de groaza de maini si picioare capu aplecat apoi se apuca de treaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Da pe dracu.
Am facut operatie de polipi dar cand aveam vreo 7 ani parca. Fara anestezie generala, eram constient Nu m-a durut deloc, doar am fost speriat tare fiind copil,+ a iesit polipul din mine pe gura/nas nu mai stiu., asa rosu parca

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Un unchi s-a operat pe la 30 si - a lesinat de durere si a vazut la fel pe gura cum a iesit.