| Alexandru250201 a întrebat:

Cum functioneaza legea atractiei? Daca iti doresti ceva mult il capeti sau capeti un lucru daca nu te alergi obsesiv dupa el?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fara efort nu obti nimic doar stand sa-ti imaginezi lucruri, legea atractie cu privire la dragoste sau cariera?

| Alexandru250201 explică (pentru MarianWLF):

Dragoste

| MarianWLF a răspuns (pentru Alexandru250201):

Ofera daca vrei sa primesti, si nu ma refer dragoste pentru toata lumea laughing, legea atractiei inseamna ca atragi ceea ce esti, daca vrei dragoste vrei si un partener de calitate, un partener de calitate il atragi fiind tu o persoana de calitate, stabila emotional, inteligenta emotional, decenta cu cei din jur, asa atragi oamenii potriviti si prietenii potriviti, o persoana pusa pe cearta sau razbunatoare va atrage acelasi cerc in jurul ei, de aceea betivii se aduna la carciuma, sportivii la sala, fiecare cu cercului lui, cum iti imaginezi ca ai vrea sa fie partenerul tau de viata cu tot cumul de calitati pe care ai vrea sa le aiba asa ar trebui sa muncesti sa ajungi si tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt doar coincidente.

| VoidEternal a răspuns:

Așa funcționează legea naivității.