| DinnAdinnA a întrebat:

Cum il cheama pe " asa zisul " iubil al Oanei Zavoranu?
Razvan si mai cum?
Si e adevarat ca el a renuntam " la tot " pentru Oana?

Funda!

Răspuns Câştigător
| NoNameNoName a răspuns:

Buna.
Razvan Dumitrescu. Nu stiu daca a renuntat la tot pentru ea.
Funda? big grin :*

8 răspunsuri:
| username6636 a răspuns:

Buna!
Il cheama Razvan Dumitrescu. Nu stiu daca a renuntat la tot pentru ea, asa umbla zvonurile pe la TV. Oricum se pare ca a acuzat`o ca. si citez : "s`ar fi iubit cu Mircea Badea".
Sper ca te-am ajutat, Bye!

| DinnAdinnA explică (pentru username6636):

Cine e acuzat-o, Razvan?

| username6636 a răspuns (pentru DinnAdinnA):

Da, asa am auzit laughing

| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Razvan Dumitrescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu crezi în tot ceea ce ţi se spune, da, a renunţat la tot.
Dar dacă-ţi dai seama că totul e regizat, te felicit.

| DinnAdinnA explică (pentru anonim_4396):

Ooo, multumesc! laughing
Dar daca era asa, puteai sa nu-mi raspunziwinking

Si cum vine " dacă-ţi dai seama "?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DinnAdinnA):

Dacă realizezi că toate emisiunile astea sunt nişte umpluturi şi fiecare participant ia bani frumoşi ca să joace nişte roluri şi să spună poveşti.

| biaX a răspuns:

Imi aduc aminte ca se cheama Razvan Dumitrescu numai ca nu mai stiu daca a renuntat la tot pentru Oana. Funda!