| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre pozele Oanei Zavoranu din Playboy. Uite aici : http://alexeicansur.blogspot.com/2011/05/oana-zavoranu.h tml

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai era o vorba "arata ca dr..."
oribile

| NickiMinaj a răspuns:

Cica batrana rolling on the floor hai lasati-o in sange... nu mi se pare deloc. a treia poza e reusita. ( sa nu se inteleaga ca sunt fan 'Zavo'!)

| bluesky a răspuns:

Naspa...si treaba cu crucea si referire la religie si biblie nu imi place de loc.si sunt pentru playboy... talpa iaduluilaughing))

| Sky_6013 a răspuns:

Pentru varsta ei arta bine, dar nu sunt de acord sa pozeze langa cruce. Ar trebuii sa abia macar putin respect, totusi.

| Digital112 a răspuns:

Pacat de crucea aia...

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Cam batrana

| ionu0k9 a răspuns:

Isi bate joc de cruce si de ISUS