| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Cum il conving pe fratele meu sa imi bage alt windows? L-a bagat ieri si nu vrea sa il mai bage iar.L-a luat de pe net fara liceenta, iar eu am vb cu cineva sa imi dea un windows mai bun pentru ca cu ala nu imi mergea un joc.Help

5 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Cumperi alt calculator mai performant cu ultimul windows cu licenta.

| Dismally a răspuns:

Il oferi si tu macar o bere ceva...

| AlMaDi a răspuns:

Inveti singura sa il instalezi?
Sunt o groaza de clipuri pe net, care te invata asta.

Răspuns utilizator avertizat
| ngllllll a răspuns:

Saracul fratele tau laughing Mereu am vrut sa am o sora, dar acum realizez ce inseamna. rolling on the floor)) Invata sa instalezi si tu singura un Windows. E usor. Cauta pe laptopul tau numarul de licență si modelul de windows. E o eticheta faina acolo care luceste. Descarca versiunea optima de Windows, pune-o pe un cd sau stick si instalezi. Succes!