| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama cine ti-a dat stupid, folositor, amuzant, etc?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce te ajută? Frustații sau frustatele în general dau stupizi.
Restul sunt în limitele bunului simț.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Eu primesc lista pe privat gata trasă la xerox. rolling on the floor

| Hombre a răspuns:

Dai clik pe poza sau numele utilizatorului si intri pe profilul lui, in dreapta ai ''voturi date de utilizator in ultimile 60 zile'', dai clik si apare graficul.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu poti.Singura solutie ar fi sa te uiti la profilul fiecaruia in parte si vezi voturile date de acela.

| Kate21 a răspuns:

Nu poti decat daca te uiti la raspunsurile tale (cred, nu stiu)

| rey a răspuns:

Pai vezi cate ai de la tine de la profil, atat.
Daca ai idee c ine ti-ar putea da te uiti la calificativele date de el/ea.
Atat. Altcumva nu poti, si sa cauti e mult de lucru, deci nu prea potisad.
Have a nice day

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-te bine pe langa @bittersweet, graficul cu nr de voturi nu este nominalizat, deci nu poti afla si bine face pentru ca ne-am certa permanent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa-mi daiiiiiii doar un sarut de ramasss buunnn nuuuuuuu