| Ada_Andrada_1994 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei prietene ca ma.m saturat de ea si nu mai vreau sa o vad?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pur si simplu.Îi spui in fata.Nu prin intermediari.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mai bine nu ii spui! Chiar daca este enervanta, cine stie, poate ca o sa ai nevoie candva de cineva ca ea.

Poate o sa te ajute candva, mai stii?
Ce rost are sa renunti la ea daca ea vrea sa fie prietena cu tine?

Daca vrei neaparat sa-i spuia asta atunci ii poti spune fata in fata sau prin mesaj. Nu prea conteaza.
Succes!

| gemeni6226 a răspuns:

Spune-i ca firea voastra este extraordinar de incompatibila si nu iese nimic bun din aceasta prietenie pe mai departe.Astfel ti-ai zis parerea fara sa fii foarte dura cu ea.

| Ada_Andrada_1994 explică:

Mersi

| RAY a răspuns (pentru Ada_Andrada_1994):

Mai bine nu, nu se stie cand vei avea nevoie de ea