| xAdda a întrebat:

Deci...cum sa-i spun fostei mele cele mai bune prietene ca m-am saturat si numai vreau sa aud de ea intr-un mod in care sa no fac sa sufere prea mult. faza e ca a inceput sa ma enerveze foarte tare cand stau cu prietenul meu spune foarte multe faza umilitoare si se comporta f ciudat...

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna seara!
spune-i:eu m-am saturat ca tu sa ma umilesti in fata prietenului meu si de la un timp te porti foarte ciudat.nu stiu ce sa intampla cu tine! in cele din urma, am luat o decizie.nu as mai vrea sa fim cele mai bune prietene".
o sa fie ranita, este si normal.dar o sa inteleaga ca tu nu mai vrei sa mai vorbesti cu ea.

1 răspuns:
| dana85 a răspuns:

Daca se comporta asa inseamna ca este invidioasa si, aducandu-ti suparari inseamna ca nu iti este prietena. Spune-i cat de diferite sunteti si explica-i ce ai asteptat de la prietenia voastra si pastreaza distanta intre voi.