| MisDia a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa imi cumpere un catel Bichon.
Va rog ajutati-ma. Dau funda.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Le poti spune ca ti-l doresti foarte mult, ca abia astepti sa il ai si ca astepti de mult un astfel de animalut de companie.Dar atentie, e o responsabilitate.Trebuie sa le promiti parintilor ca vei avea grija de el, il vei scoate afara zilnic si vei avea grija sa nu faca stricaciuni prin casa.Le poti spune parintilor ca daca iti indeplinesc dorinta, vei fi cuminte si ascultatoare de acum incolo si ca vei face tot ceea ce iti spun ei.Bafta!

| MisDia explică:

Va rog raspundeti-mi.

| MisDia explică:

Va rog spuneti-mi mai multe detalii. Dau funda +vot