| trulexul a întrebat:

Cum pot sa invat pentru traseu? Ma gandeam sa reiau putin legislatia + cateva chestionare si sa urmaresc pe Youtube manevrele de baza (parcari, plecarea din rampa etc) Mi-am programat si cateva sedinte in ultima saptamana cu instructorul dar vreau sa repet pana atunci tinand cont ca mai sunt 2 saptamani. Este ok asa?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru traseu se invata PRACTIC. Ceea ce zici tu e pentru sala. La traseu trebuie sa stii PRACTIC, nu in teorie. Baga mai multe ore de condus. Si mergi pe acolo pe unde te duce de regula la traseu. Se cam stie pe unde in orice oras happy