| IonutzZz07 a întrebat:

Cum pot sa scap de frica asta de o am in mine pentru bac? Nu ma pot concentra sa invat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să scapi de frica de bac, nu învăța pentru bac, învață pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am bacul și mi se pare o mare prostie, regret că-l am. Probabil ai frică de a nu-ți dezamăgi părinții.

Nu-ți trebuie bacul dacă vrei să-ți înființezi o firmă sau ce vrei tu.

Uită-te la Gigi Becali n-are multă școală, dar i-a mers capul în viață.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate omul are alte modele in viața decât tine... Poate vrea sa fie și educat.