| anutzu97 a întrebat:

Cum pot sa schimb parola de la mess ca am schimbat-o mai de mult si acum nu ma merge parola. e vreun site ceva sau imi spuneti si mie pls cum pot sa fac sa mearga din nou od sa schimb parola dar parola nu mai mg stie cineva crying

3 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Ti-ai schimbat parola la mess, si acum nu mai poti intra? sau vrei sa-ti schimbi parola de la mess?

| rozalia25 a răspuns:

Da un mail la yahoo, si zile k ti-ai pierdut parola (iti faci alt cont pentru asta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie darnu o sa mai poti sa intry niciodata pe acel id... eventual intra pe www.yahoo.piticu.com si acolo poate iti poti aflka parola ddesi al mine nu a mers:(:(:(