| sincara1 a întrebat:

Cum pot sa trimit mesaj pentru toata lumea pe messenger please raspundeti-mi! funda!

Răspuns Câştigător
| Lariisucaaa a răspuns:

Buna,pai dai cu cliku incat sa iei toate persoanele, adica cum ai da sa copiezi ceva si aop dai clik dreapta si dai la instant message...Mult succes... funda?puppy dog eyes

16 răspunsuri:
| Lariisucaaa a răspuns:

N-ai pentru ce:*...mersi pentru fundita:*

| LaraClarice a răspuns:

Http://www.ptroa.co.il/petition/
semnati aceasta petitie va rog

| sincara1 explică (pentru LaraClarice):

Pentru ce?

| LaraClarice a răspuns (pentru sincara1):

Este pentru salvarea animalelor din China. Stii ca, chinezii mananca pisici si caini, dar pana a fi omorate aceste animale sunt foarte chinuite. Cu ajutorul petitiei poate se va interzice consumarea acestor animale.
Daca esti mai sensibil/a nu viziona videoclipul. Mie mi-au trebuit 3 zile sa imi revin din soc.

| sincara1 explică (pentru LaraClarice):

A! am semnat petitia!

| Sabryy a răspuns (pentru LaraClarice):

Doamne fereste. mai mult ne torturezi.
DOAMNE FERESTE. asemenea oameni straight face

| LaraClarice a răspuns (pentru Sabryy):

Ai semnat petitia?

| sincara1 explică (pentru LaraClarice):

Da

| Sabryy a răspuns (pentru LaraClarice):

Mda. dar totusi as fii preferat sa nu vad acest videoclip straight face

| LaraClarice a răspuns (pentru Sabryy):

...stiu cum e...

| Sabryy a răspuns (pentru LaraClarice):

La randul meu am torturat si eu niste persoanebatting eyelashes laughing

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Ce fraier... nu stii sa tr mesaj mess rolling on the floorrolling on the floor vai de tine

| LaraClarice a răspuns (pentru Roxiuttzaaa):

Bn ca esti tu desteapta!

| sincara1 explică (pentru LaraClarice):

Daca imi raspunzi si tu iti dau funda dar alt raspuns dac poti daca nu nu! dar tot iti dau funda! big grin! da sa pui si tu o intrebare usoara tare si eu raspund si imi dai funda si tu! ok? da imi zice intrebarea!