| Anelise_2071 a întrebat:

Cum pot scapa de visele urate? Cum ar fi Sfarsitul Lumii.

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Asta este un truc babesc pe care mi-l aplica mama cand eram mica, si spre surprinderea mea, dormeam bustean.

Inainte de culcare ia un material, si un foarfec si baga-le sub perna.Sau dupa ce te-ai trezit de la un vis urat.

Incearca si spune-mi daca a mers.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Asta păteşti pentru că te gândeşti intens la asta. Dacă nu te-ai mai gândi nu ai să mai visezi nimic aiurea! Soluţia e la tine! Baftă!

| Anelise_2071 explică:

O sa vad eu...app...madalicious o sa vad eu. daca functioneaza iti dau funditawinking

| BuNeLLu a răspuns:

Sa stii ca iti poti controla visele cum vrei dar nu poti pentru ca nu stii. bun nici eu nu pot dar mi-a spus un prieten ca a visat la fel si atunci nu stiu ce a facut si si-a controlat visul din sfarsitul lumii a facut lumea din nou,+ fara criza laughing si in vis sia facut nevasta si etc laughing dar sa stii ca poti