| Mjdolhfi a întrebat:

Cum pot transfera muzica cu ajutorul bluetooth-ului din calculator in telefon?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Bagi cd-ul de la bluetooth in calculator, il instalezi, dai click in bara jos pe bluetooth, iti apare o casuta pe albastru, iti activezi bluetoothul pe tel, si dai click pe mijlocul casutei.
O sa-ti dea informatii cand instalezi.

Bafta si o seara placutahappy

| freehugs a răspuns:

Eu dau click dreapta pe melodie si dau la trimitere la (numele bluetooth-ului de la telefon), daca l-ai instalat incearca asa.

| Dragut_Alexandra_1993 a răspuns:

Daca ai dori sa descarci melodii sa stii ca este o metoda dar tiar trebui un card ca in alt fel nu poti nici daca incerci in vers