| alexutzabc a întrebat:

Cum sa am grija de parul aspru, cu fir gros? aveti vreun remediu pentru par prea gros? ast raspuns.multumeskhappy

6 răspunsuri:
| m00n a răspuns:

Pai parul gros e sanatos. Daca e aspru incearca sa eviti placa sau chiar si uscatorul, paptana-l des si foloseste o gama pentru par uscat si aspru(adica sampon+balsam+masca), pentru ca doar cu una din ele nu rezolvi nimic.Si in plus poti folosi ulei de argan care este super bun pentru absolut orice,inclusiv par, unghii, fata, maini, etc.

| alexutzabc explică (pentru m00n):

Mersi

| m00n a răspuns (pentru alexutzabc):

Cu placere:* incearca uleiul de argan atunci cum am mentionat, au si sticlute mici la plafar sau la farmacie, sunt in jur de 30ron si chiar fac foarte bine.Eu il folosesc pentru unghii mai mult, iar pe par cam o data pe saptamana

| alexutzabc explică (pentru m00n):

Ok:*mersi

| Madellina a răspuns:

Incearca sa folosesti un balsam inainte sa te clatesti pe cap. Ti le recomand pe cele pentru bebelusi.

| alexutzabc explică (pentru Madellina):

Am incercat si cele pentru bebelusi...si in zadarsad