| Psss a întrebat:

Salut, ce sa fac daca am parul aspru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Aplica inainte de spalare o masca cu ulei de masline, ou si zeama de la o lamaie.Limpezeste parul cu otet in care ai pus la macerat frunze de urzici, nuc, musetel si pelin!

| Nicoleta a răspuns:

Cumpara-ti un sampon pentru netezire, da-l cu ceara, foloseste balsam, masti pentru hidratare.
Este la avon un tratament pentru netezire care e destul de bun.

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai tunde-te macar 5 cm din el

| aniiledha a răspuns:

Aplicati o masca de par foarte hidratantahappy