| LolaMona a întrebat:

Cum sa enervezi o profesoara incat sa iti scada nota la purtare sau dupa ore sa te pofteasca in cancelarie sa discutati? Ma intereseaza sa o enervez rau de tot. Ca e proasta rau

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci frumos la ea si ii spargi nasul
Asa poate te si da afara din scoala

| TanteMarianne a răspuns:

Faci asa:
1Cand dai test ii scrii pe test "fă tu stii ce ii ăla curaj? Asta e curaj"
2sau te duci la ea si ii spui "ma javră vezi sa nu îți gauresc anusul " si arunci in ea cu o shaorma sau un sandwhich cu peşte castraveti murati si marmelada sau nutella sau daca ai niste piftie de la crăciun poți sa arunci cu piftie in ea sau cu orice **** sfătos.
3lasa-i un bilet referitor la cat de grasă e sau scarboasa si urâtă cu ceva scarbos pe el.
Apoi trebuie sa iei un 10 in test si sa ii demonstrezi ca ea e o curvă proastă si o merită.

| LolaMona explică (pentru TanteMarianne):

Cum sa ii arunc o shaorma in fata!? e cea mai sexy profa. Vreau doar so enervez putin

| 7iulie a răspuns (pentru LolaMona):

Eu abia a IV-a si e una batrana enervanta si ora ei e ca si o pauza, ne spune nesimtiti, ticniti, muieri si la un baiat i-o spus curca plouata.

| 7iulie a răspuns:

Iti spun ce face un coleg la ora de engleza:ridica-te de pe scaun plimba-te prin clasa si vorbeste tare dupa iesi pe hol tipand(nu are probleme psihice)sau altceva ce s-a intamplat la noi in clasa sa faci stand-up comedy(la noi e asa de rau incat ea il lasa sa faca asta)si o sugestie de amea care nu mi s-a intamplat ia un pahar cu apa si toarna-l s-au arunca-l pe ea/el.

| 7iulie a răspuns (pentru 7iulie):

Noi avem una care ne lasa sa facem absolut ce vream

| 7iulie a răspuns (pentru 7iulie):

Aaaa da, a vrut sa-l exmatriculeze pe cel care a facut-o(desi nu putea, dar cel mai probabil o sa obti ce vrei)a aruncat cu o cutie de lapte in profesoara.

| 7iulie a răspuns (pentru 7iulie):

In ce clasa esti?

| LolaMona explică (pentru 7iulie):

Sunt a 10 -a. Si profa e tanara si labea e mereu liniste, dar ma enerveaza ca mereu e stricta si perfectionista.