| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a întrebat:

cum sa fac?

mie imi placea de un baiat de la noi din clasa si cand il priveam simteam ca sunt doar eu cu el.
Si lui nu-i placea de mine, dar restul colegilor din clasa aveau zilnic niste repetiti(eu am iesit-ma plictisea)si ramanem in clasa, eu cu el cu inca 2 baieti si cu o fata, i-am rugat pe cei 2 baieti sa iasa din clasa si pe cea lalata fata, sa raman doar eu cu el!
(si am vrut sa vorbim ceva amuzant, chiar daca el nu ma baga in seamna, si apoi mi-a atins mana-eram rosei ca racul la fata-apoi el s-a apropiat de mine, si scosesera jumate din limbutza afara din gura, si eu nu stiam ce sa fac-si l-am respins-apoi ieri(4.06.2010)-a incercat sa ma sarute din nou, dar tot nu l-am lasat.
si eu cu el si cu cei care mai erau in clasa, am jucat,, Invarte sticla" si ma pusesera pe mine fata care mai era cu mine(ca la noi 2 piksera, si eu am ales provocare)-****si m-a pus sa il pup pe baiatul respectiv, pe buze, fara mana**
Si asta am facut, cand ma apropiasem de el, mi-am apropiat buzele de buzele lui, si dintr-un simplu sarut-am ajuns la sarutul cu limba***:O. dupa ce au iesit toti din clasa si ramaseseram doar eu cu el. El ma pusesera pe banca luisi incepuse sa ma sarute:O(dar eu nu stiu sa sarut cu limba-si am nevoie de ajutor-ca el nu mai cu limba saruta)
Si e atat de romantic sarutul-si eu nu stiu sa pup cu limba![:-((]

(Help)

fundita

cum sa fac?

mie imi placea de un baiat de la noi din clasa si cand il priveam simteam ca sunt doar eu cu el.
Si lui ii placea de mine, dar restul colegilor din clasa aveau zilnic niste repetiti(eu am iesit-ma plictisea)si ramanem in clasa, eu cu el cu inca 2 baieti si cu o fata, i-am rugat pe cei 2 baieti sa iasa din clasa si pe cea lalata fata, sa raman doar eu cu el!
(si am vrut sa vorbim ceva amuzant, si apoi mi-a atins mana-eram rosie ca racul la fata-apoi el s-a apropiat de mine, si scosesera jumate din limba afara din gura, si eu nu stiam ce sa fac-si l-am respins-apoi ieri(4.06.2010)-a incercat sa ma sarute din nou, dar tot nu l-am lasat.
si eu cu el si cu cei care mai erau in clasa, am jucat,, Invarte sticla" si ma pusesera pe mine fata care mai era cu mine(ca la noi 2 piksera, si eu am ales provocare)-****si m-a pus sa il pup pe baiatul respectiv, pe buze, fara mana**
Si asta am facut, cand ma apropiasem de el, mi-am apropiat buzele de buzele lui, si dintr-un simplu sarut-am ajuns la sarutul cu limba***:O. dupa ce au iesit toti din clasa si ramaseseram doar eu cu el. El ma pusesera pe banca luisi incepuse sa ma sarute:O(dar eu nu stiu sa sarut cu limba-si am nevoie de ajutor-cu el nu mai cu limba saruta)
Si e atat de romantic sarutul-si eu nu stiu sa pup cu limba![:-((]

(Help)

fundita

1 răspuns:
| dya22100 a răspuns:

Pai ce e asa greu. :S
cand te saruti cu limba doar iti apropii buzele de ale lui + limba in gura lui si a lui in a ta... straight face doamne.,...
alte informatii nu iti pot spune