| anonim_4396 a întrebat:

Cum se calculeaza media generala? am pe primul semestru 9.31 si pe asta 9.18 cred. Se aduna mediile astea doua si le impart la 2? mi-ar iesi 9.24...

Răspuns Câştigător
| Sarraa97 a răspuns:

Bina din noulaughing:*Da asa se face ..ai calculat bine

18 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Pana si un copil de gradinita ar fi descoperit modul in care poti sa iti aflii media generala.

| Marrythenight a răspuns:

Ce ai cu ea? puteai sa ma ajuti raspunzandu-mi la intrebare, daca stii raspunsul.

| Sarraa97 a răspuns (pentru Marrythenight):

Nu baga in seama toti copii care nu au de facut nimic.Am vazut ca si la alta intrebare de pe TPU i-a spus la o fata ca pute.pff..oh go on cred ca are o problema.laughing

| Marrythenight a răspuns (pentru Sarraa97):

Crede ca toti put, ca el. Nu ii mai iese mirosul lui din propriul nas. ( eventual de ciocanitoare )

| Sarraa97 a răspuns (pentru Marrythenight):

M-ai facut sa rad in hohote cu raspunsul tau rolling on the floorbravo.:*rolling on the floor)

| Marrythenight a răspuns (pentru Sarraa97):

laughing)

| Sarraa97 a răspuns (pentru Marrythenight):

Deci am gasit la alta intrebare raspuns de la asta/asta. Acelasi raspuns.rolling on the floorsiguuur are o problemalaughinglaughing

| Marrythenight a răspuns (pentru Sarraa97):

Da-l in pl mea de ***. laughing

| Marrythenight a răspuns:

Bai scumpete, te-ai uitat azi in oglinda?batting eyelashes nu cred. Se sparge oglinda cu tine. Of, sfantul de tine! PreaCuratul dumneata. Hai mars. happy

| Marrythenight a răspuns:

Bai copacel.batting eyelashes M-ai mirosit tu in c*r ( sau pe picioare ) ca sa vezi daca put? o scuze... nasul tau e plin de rahat. ( de aia nu stii cand pute o persoana ) pe cine ma vorbesc pe la colturi? hai mars in pl mea. Ma cunosti cumva? ce iti permiti sa ma faci barfitoare? baga-ti capul in W.C si trage apa. Fa si tu un bine omenirii! Macar atata folos. Nu stiu de ce ma mai complic cu tine thinking

| Marrythenight a răspuns:

Nu. Baga capul in c***l unei oi. Apropo, e Brooke. Nu Brooker.

| Marrythenight a răspuns:

Oh ce nostim esti. Aproape ca am ras.

| anonim_4396 explică (pentru Marrythenight):

Se numeste dragoste draga. Esti indragostita pana peste capwinking

| Marrythenight a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sunt. Dar sigur nu de tine.

| Sarraa97 a răspuns:

De unde sti tu ca PUT?rolling on the floor)Ai ceva simt prin calculator?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorTe rog scuteste-ma.rolling on the floor

| Sarraa97 a răspuns:

Cine a zis ca vrea sa aiba o relatie cu tine?rolling on the floor)rolling on the floorVad ca toata lumea de pe TPU pute (ca asa spui tu )rolling on the floorEsti penibil copileee.