| supraponderallacap a întrebat:

Cum se calculeaza vechimea in munca, exista un site in care sa-ti arate?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Asta e partea nasoala a sistemului. Nu poti vedea cati ani ai muncit si nici macar daca esti angajat sau nu. In sensul cu carte de munca. Cum cartile de munca s-au scos ramanand niste foi in format electronic care atesta acest lucru, chair nu ai unde sa vezi. Doar daca ai pile pe la itm sau mai stiu eu ce institutie. Vechimea o poti calcula tu. Daca stii ca ai semnat un contract. Insa cum ti-am zis...mai greu. Succes!