| andreea567890123 a întrebat:

Cum se cheama acel om la care te duci cand te doare ceva,te maseaza si iti trece imediat, deși tu ai luat si pastile si te-ai masat si tu si nu ti-a trecut?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iubit. Amant. De la caz la caz.

| SilentRain a răspuns:

Terapeut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kinetoterapeut, fizioterapeut, tehnician maseur care efectuează masaj terapeutic, kinetoterapeutul îți poate da și exerciții pe care le poți face acasă dacă ai probleme cu coloana îți recomand să faci mișcare zilnica sa eviți stilu sedentar pe cât posibil