| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face /da un share pe facebook?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Sa zicem ca te duci pe o pagina de pe facebook sa zice la cei de pe demotival. uita-te ca in partea dreapta sunt 3 butoane unu pe care scrie Like, unul comenteaza si unul pe care scrie distribuie. dai click pe distribuie (care ineamna share) si asa faci la orice vrei sa distribui

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Te duci la sectinea respectiva si dai click pe butonul distribuie (share)

| anonim_4396 explică (pentru SamSon):

Si sectiunea respectiva unde se aflabatting eyelashes?

| anonim_4396 explică (pentru SamSon):

Multumesc pentru explicatii.

| SamSon a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa zicem ca te duci pe o pagina de pe facebook sa zice la cei de pe demotival. uita-te ca in partea dreapta sunt 3 butoane unu pe care scrie Like, unul comenteaza si unul pe care scrie distribuie. dai click pe distribuie (care ineamna share) si asa faci la orice vrei sa distribui