| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Cum se numeste un bărbat care este interesat de mai multe femei?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu conteaza cum se numeste, conteaza ca ar trebui evitat!

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Proxenet

| DeathIncarnate a răspuns:

DeathIncarnate

| RAY a răspuns:

Poligam =POLIGÁM, -Ă, (1) poligami, s. m., (2) poligame, adj. 1. S. m. Bărbat care are concomitent două sau mai multe soții. 2. Adj. (Despre plante) Care are atât flori unisexuate, cât și flori hermafrodite. – Din fr. polygame.

omul este o fiinta poligama, asa ca eu numesc asta NORMALITATE

| RAY a răspuns:

OnlyAShadow mai ignorat,acolo vei ramane, adio, ce tupeu ai, te credeam diferita, in fine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nefericit.
Ma rog, daca intrebi 100 de romani, o sa fie "afemeiat", "normal", "gagicar", "Costin Marculescu", "baiat baiat", etc.
Dar tot un futalau esuat e, pentru mine.
Barbatul adevarat nu e interesat de nici una laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Și e interesat de bărbați. Corect!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Azi nu le ai deloc cu umorul rolling eyes
Intoarce-te la cratita! big grin

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Aveam pretenții la replici mai bune. Pup

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai nu mai posta, pana nu iti vin kiss

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Știi că sunt aici să nu-ți fac pe plac. happy Mi-am găsit sensul vieții. Pup, pa!

| LoveSleep a răspuns:

Suleiman.

| OldSoul a răspuns:

Barbat indecis.

Acum vin eu cu intrebarea:
Ce ti-se pare asa de anormal ca un barbat sa fie interesat de mai multe femei? Asta in conditiile in care nu ai precizat ca ar fi casatorit, deci clar nu are nici o obligatie.
Ce e anormal in situatia asta?

Mi-se pare normal ca om sa am dreptul de a alege, iar daca asta inseamna sa fiu interesat si de X si de Y, sa ma conving ce e de capul lor si sa stiu pe cine sa aleg astfel incat sa nu regret situatia mai tarziu asta voi face.

Si nu e vorba doar de barbati, e valabil si la femei.
E normal sa testezi pana sa alegi ce vrei sa pastrezi.
Mai grav e cand alegi fara sa testezi si mai tarziu apar problemele/regretele si totul se duce pe apa sambetei.

| GoldenZenith a răspuns:

Nesătul.

| CleanHeart a răspuns:

Prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bãrbat normal. Cel care este interesat doar de o femeie este doar prost, cel putin in ochii multor femei.

| Yasmin875 a răspuns:

Don Juan, crai, afemeiat...

| Raducons a răspuns:

Nu are cum sa fie interesat de mai multe femei

| AdrianVoicu a răspuns:

Ray, hihihiihih happy

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Si tu de multi barbatii online

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru RAY):

Sa stii ca m-ai prinssad

| RAY a răspuns (pentru Nemes_Anamaria_1990):

Wow,te am prins bine?

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru RAY):

Nu chiar, ai grija sa nu ma scapiwinking

| Nemes_Anamaria_1990 explică (pentru RAY):

Nu chiar, ai grija sa nu ma scapi

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Un barbat care e interesat (fara sa se culce), e pur si simplu nehotart.
unul car se culca cu mai multe e necorect.
auzi.
tu sa nu faci asta. nu e bine. sa-ti strici trupul. mai bine as

| ColdHeart a răspuns:

Plurifemeist