| هوراس a întrebat:

Cum se poarta camasa cu maneca scurta la costum?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca e o camasa putin mai mulata pe tine, ceva mai tip sport atunci NU-l bagi in pantaloni, daca e camasa putin mai larga il bagi in pantaloni ca de nu va sta pe tine ca un cersaf... big grin! Bafta!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Camasa cu maneca scurta NU se poarta la costum doar daca stii ca mai tarziu o sa-ti dai sacoul jos si vei ramane in camasa, asa mai merge...

| هوراس explică (pentru lpavel):

Da o să îl dau jos, se bagă în pantaloni sau nu?

| lpavel a răspuns (pentru هوراس):

Daca e o camasa putin mai mulata pe tine, ceva mai tip sport atunci NU-l bagi in pantaloni, daca e camasa putin mai larga il bagi in pantaloni ca de nu va sta pe tine ca un cersaf... big grin! Bafta!

| Robert_Korodi_1998 a răspuns:

Pai asta depinde de tine! Cum crezi tu ca iti sta mai bine asa sa o porti!