| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate numi o persoana care detesta și o enervează gesturile de tandrețe, acestea venind în mod special din partea sexului opus?
Ce părere aveți despre aceste persoane?

Răspuns Câştigător
| Ararat a răspuns:

Daca vin de la persoane straine si nu de la iubitul tau e normal sa te ingretoseze, e un tip de intimitate pe care nu ti-l permiti cu oricine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gay sau lesbi happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că vrea sex dur.

| J0B0MAT a răspuns:

Ăă, om normal?!
Gesturi de tandrețe doar din partea partenerului, altfel nu e ok să îți placă.

| Emma30555 a răspuns:

Nu i place bărbatul. Dacă nu e iubitul ei și nici nu îl place, e normal

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Nu știu cum se cheamă genul asta de om dar îți pot spune unde ajunge.
Într-un viitor neîmplinit și nefericit.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Consider ca nu ești încă pregătită sau nu îți place îndeajuns de mult de persoana respectiva. Cam așa se manifesta când nu îți place/ sau poate îți este rusine sa nu te vadă cineva sau poate ca nu ești tu genul de fata cu dulcegariile.