| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Cum se sterge/dezactiveaza un cont pe TPU? Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii Ralucai un mesaj privat sau direct la contact! Eu zic sa-ti dai doua palme si sa-ti revii!
Monica

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Acum o faci pe victima? Eu-ti garantez ca tu nu vei pleca de la noi, dar nah, doresti si tu putina atentie si consolare acum.
Pfuuu, nu prea a sarit lumea. Doar sora ta de necaz alllina. Tentativa nereusita. So bad, so bad.

| Vizitiul a răspuns:

Daca tot vroia-i sa inchizi usa pe dinafara nu mai intreba-i ce si cumlaughing, nu mai poza in victima ca nu tine deloc.

| adriana_sw33ty_angy explică:

@alllinnna nu are rost...nu imi place sa fiu ca un "ghimpe"...straight face

| adriana_sw33ty_angy explică:

@allinna si sa fiu mereu criticata doar dupa aparente? sad nu cred ca e drept. straight face

| EUSIATIT a răspuns:

Te ajuta RALUCA ea stie. poate.

| M4RK a răspuns:

Spune la un admin sa iti stearga contul simplu si usor.De ce vrei sa iti stergi contul?happy

| alexandra_3253 a răspuns:

Dai la contact sh spui acolo ca vrei sa iti stearga contl...simplu ca buna ziua...succeswinkingdar dc vrei sa-l stergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai folosesti TPU, nu mai intrii aici, da ce-ti veni? nu lua in seama toate copilariile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Adriana si eu a trebuit sa invat sa ma apar de ghimpi, fii fata cuminte si ramai sunt lucruri interesante, sa stii ca Raluca - admin, este tot timpul pe aici, avem noi impresia doar ca nu vede ce scriem, citeste orice rand, cand va veni momentul o sa faca suspendari, stai cuminte pui, e frumos, sunt si alti utilizatori de treaba, inveti multe, aici iti poti face educatie la toate nivelurile si de toate formele, sincer, hai nu fii necajita, scrie-mi in particular sau scrie pe site cine te-a necajit, cred ca Flav, dar asa este si in viata, ai rabdare ca nu sunt toti asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana asa se intampla si in viata de toate zilele, treci si tu peste.